FRC Mikulov

Oficiální stránky mikulovského florbalového klubu

Rozpisy

rozpis_elevove.xls, (18kB)
V přiloženém souboru naleznete rozpis Jihomoravské ligy elévů, kterou v aktuální sezóně hraje náš klub. Časy odjezdů a návratů budou teprve stanoveny, věnujte prosím průběžně pozornost úvodní straně webu.
rozpis_strzi.xls, (18.5kB)
V přiloženém souboru naleznete rozpis Jihomoravské ligy starších žáků, kterou v aktuální sezóně hraje náš klub. Časy odjezdů a návratů jsou pouze orientační, věnujte prosím průběžně pozornost úvodní straně webu.
rozpis_muzi.xls, (18kB)
V přiloženém souboru naleznete rozpis Jihomoravského přeboru mužů - divize B, kterou v aktuální sezóně hraje náš klub. Časy odjezdů a návratů jsou pouze orientační, věnujte prosím průběžně pozornost úvodní straně webu.
rozpis_muži.xls, (18.5kB)
V přiloženém souboru najdete rozpis Jihomoravského přeboru mužů, který v letošní sezóně hraje náš klub. Časy srazů a návratů jsou pouze orientační  a budou se měnit v závislosti na upřesňování rozpisů turnajů v průběhu sezóny. Sledujte proto úvodní stranu webu.
rozpis_žáci.xls, (19kB)
V přiloženém souboru najdete rozpis Jihomoravské ligy starších žáků, kterou v letošní sezóně hraje náš klub. Časy srazů a návratů jsou pouze orientační  a budou se měnit v závislosti na upřesňování rozpisů turnajů v průběhu sezóny. Sledujte proto úvodní stranu webu.
rozpis_žáci.xls, (19.5kB)
V přiloženém dokumentu si můžete prohlédnout rozpis soutěže mladších žáků v následující sezóně.
rozpis_muži.xls, (19kB)

V přiloženém dokumentu si můžete prohlédnout rozpis soutěže mužů v následující sezóně.

rozpis_dorost.xls, (17kB)
V přiloženém dokumetu si můžete přečíst rozpis soutěže dorostenců. Časy srazů a návratů jsou pouze orientační a budou upřesňovány.
terminova_listina2.xls, (20.5kB)

V přiloženém dokumentu se můžete seznámit s termínovou listinou soutěží, kterých se v tomto ročníku zúčastníme. Věnujte prosím pozornost termínům prázdnin a pokuste se přizpůsobit plánování dovolených tak, abyste mohli odehrát maximální počet utkání. 

 

rozpis_muži1.xls, (17kB)

V přiloženém dokumentu se můžete seznámit s rozpisem soutěže mužů v následující sezóně. Časy srazů a návratů jsou pouze orientační a vychází z předpokladu, že první utkání začíná v 9:00.

 
Vítejte na stránkách FRC Mikulov