FRC Mikulov

Oficiální stránky mikulovského florbalového klubu

Důležité

Poslední turnaj dorostu

I dorostenecký tým tentokrát nastoupil v netradiční sestavě. Do branky se po více než roce v utkání s Bučovicemi postavil Kachnič, Kapu nastoupil v útoku a museli jsme se obejít bez Captaina a Bédi, kteří byli na tréninku krajského výběru starších žáků a nemocného Honzy. Do druhého utkání už oba reprezentanti nastoupili, ale zase chyběl Tomáš.

Bučovice – Mikulov 0:10

 

Soupeř nastoupil s šesti hráči v poli a s pořádnou dávkou respektu. Po Tuleňově fintě ze čtvrté minuty bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Skóre se zastavilo na deseti vstřelených brankách a to jsme mnoho dalších šancí promarnili. Kachnič se navíc stal třetím mikulovským golmanem, který nedostal v soutěžním zápase gól.

 

Sestava a statistika:

 

Kachnič (0+1) – Burčák (2+1), Káďa (0+0), Hronoss (0+0), Calda (0+0) –Lukáš (1+3), Tomáš (0+1), Tuleň (5+1), Toňula (0+0), Franta (2+1), Kapu (0+1)

 

Mikulov – Hodonín 9:4

 

Hodonínští k utkání přistoupili velice svérazným způsobem, takže se místo důstojného zakončení sezóny v utkání mezi dvěma nejlepšími týmy soutěže konala nechutná bramboračka. Už v první minutě jsme získali dvougólový náskok a zase nebylo o co hrát. Když v dalším průběhu zápasu naši elitní střelci a nahrávači pohrdli možností posunu tabulkou kanadského bodování soutěže (pro Béďu to neplatí, ten se výš posunout už nemohl), zůstala zlatá tečka této sezóny na Toníčkovi, který ovšem nevěděl, jak trefit soupeřovu prázdnou bránu.

Z šedi podprůměru tak vybočily jen některé okamžiky, jako Hronossova přihrávka na Lukášův gól a nechytatelná dělovka tohoto svátečního střelce po Captainově rozehrávce volného úderu.

 

Sestava a statistika:

 

Kapu (0+0) – Burčák (0+1), Káďa (0+0), Hronoss (1+1), Calda (0+0) –Lukáš (1+2), Tuleň (2+0), Toňula (0+0), Franta (2+1), Béďa (0+1), Captain (1+1)

Žádné komentáře
 
Vítejte na stránkách FRC Mikulov