FRC Mikulov

Oficiální stránky mikulovského florbalového klubu

Důležité

Muži zvítězili nad vedoucím týmem tabulky

Muži v už obvyklém počtu šesti hráčů do pole odjeli do Dubňan s cílem přežít utkání s prvním a druhým týmem tabulky – Šitbořicemi a Ratíškovicemi. Opak byl ale pravdou, lídr tabulky odešel s prázdnou a mnoho nechybělo k bodovému zisku ani v zápase s Ratíškovicemi.

Orel Šitbořice 1. FbC Aligators B – FRC Mikulov 1:3

Utkání jsme neviděli, takže spíše čekáme na vyjádření zúčastněných a můžeme jen komentovat okolnosti nám známé. Do sestavy se po mnohoměsíční pauze vrátil David Bachan a Azajk se vrátil na své místo nejhoršího obránce v historii Mikulova. Žova si v místě bydliště zapomněl boty, ale donesl Dochtorovi DVD. Pavel neměl OP.

Soupeře naši chlapci potupili mimo jiné i gólem v oslabení a překvapení bylo na světě.

Gratulujeme!

Pavel (0+0) – Dochtor (0+0), Azajk (0+0), Kuba (2+0), David (1+0), Michal (0+1), Žova (0+1)

 

FRC Mikulov – FBK Panthers Ratíškovice B 3:4

Na druhý zápas jsme z Hodonína přivezli „odpočaté“ dorostence a Dochtor jim určil místa v sestavě. Tíha odpovědnosti však dále ležela především na zkušených matadorech. A ti se jí, zejména v začátku utkání chopili se ctí. Brankový účet utkání otevřel hezkou střelou z dálky Azajk a byli jsme i nadále aktivnější. Hra vycházela ze snahy pozorně bránit, nikam příliš nepospíchat a nedělat zbytečné chyby. Soupeř působil pasivním dojmem a nám se vcelku dařilo stanovené záměry naplňovat. Škoda, že jsme nedokázali gólově odskočit. Přesto bylo vedení 2:1 po první třetině slibné. V druhé části nás přibrzdilo Žovovo, podle našeho názoru, zbytečné vyloučení. Dostali jsme v něm vyrovnávací branku a pak soupeř skóre utkání dokonce otočil. Ještě do přestávky ale Michal zblízka vyrovnal.

Bylo v celku jasné, že tým, který dá další branku se významně přiblíží k plnému bodovému zisku. V třetí části hry jsme byli opět aktivnější, ale své příležitosti bohužel neproměnili. A pak přišel gól do naší sítě. Na další vyrovnání jsme už nenašli recept.

 

Pavel (0+0) – Dochtor (0+0), Azajk (1+0), Lacda (0+0), Lukáš (0+0) - Kuba (0+1), David (0+1), Honza (0+1), Michal (1+0), Žova (1+0), Ťulík (0+0)

Poslední komentáře
26.02.2008 10:32:18: Souhlasím se Žovou....nejlíp se nám hraje s jedním, dvěma hráči na střídání. Je to prostě tak, nejhe...
25.02.2008 20:26:16: Njn za to oslabení se omlouvám, ale bohužel jsem takový, že se nenechám zezadu okopávat nějakým blbe...
 
Vítejte na stránkách FRC Mikulov