FRC Mikulov

Oficiální stránky mikulovského florbalového klubu

Důležité

Dvě výhry na posledním mužském turnaji

V oblíbené hodonínské hale zakončili muži letošní sezónu zápasy s Bílovicemi a Lanžhotem. Vzhledem k tomu, že naším nejstarším hráčem byl Kuba (22 let) se však dalo spíš hovořit o juniorském týmu s věkovým průměrem cca 18 roků. Kuba se taky postavil poprvé na místo beka a tamtéž se vrátil i Lukáš.

Mikulov – Bílovice 11:2

Proti pěti nestřídajícím hráčům se nám obyčejně hraje špatně a přesně v tomto počtu nastoupili bílovičtí. Gólový účet zápasu také načal a ukončil soupeř, ale mezitím padlo 11 branek do jeho sítě. Po celou dobu hry jsme diktovali její tempo a zejména ve druhé třetině jsme byli o několik tříd lepší. Dařilo se hlavně nejmladším hráčům, mezi nimiž ještě vynikl Tuleň, který v této sezóně už po několikáté pokořil soupeře mimo jiné i svým oblíbeným trikem. Po dlouhých letech jsme se na konci zápasu radovali z dvouciferného vítězství.

 

Sestava a statistika:

Kapu (0+0) – Kuba (0+0), Calda (0+0), Burčák (1+1), Lukáš (0+1) – Tuleň (5+0), Honza (2+2), Tomáš (0+2), Azajk (0+2), Žova (1+0), David (2+0)

 

Mikulov – Lanžhot 4:1

Očekávali jsme náročný zápas a byli jsme zvědaví, zda se pohoda získaná v utkání s Bílovicemi přenese i do dalšího střetnutí. Začalo se ve vysokém tempu, které nepolevilo v podstatě po celou dobu hry. Soupeř na nás vletěl, ale bez gólového efektu. Po několika střídáních se však aktivita přenesla na naše hole a zaslouženě jsme ze své převahy vytěžili dvoubrankový náskok. Nejdřív Lukáš využil Honzovu rozehrávku volného úderu, když si zaběhl za obranu soupeře a pak se po hezké kombinaci Ťulíka a Honzy prosadil prvně jmenovaný.

Druhá třetina byla už vyrovnanější, ale když si Tuleň troufl zopakovat svůj kousek, tak se psychická výhoda posunula ještě více na naši stranu. Několikrát nás navíc podržel bezchybně chytající Kapu.

Čtvrtý gól přidal střelec dnešního dne Tuleň v úvodu poslední části hry, a i když se přeci jen později radoval i soupeř, tak to na zvrat v zápase nemohlo stačit.

 

Sestava a statistika:

Kapu (0+0) – Kuba (0+0), Calda (0+0), Burčák (0+0), Lukáš (1+0) – Tuleň (3+0), Honza (0+3), Tomáš (0+0), Azajk (0+0), Žova (0+0), David (0+0)

 

Doufejme, že hra i výsledky dosažené na tomto turnaji jsou blýskáním na lepší časy mužského týmu a že na ně navážeme v příštím soutěžním ročníku.

Poslední komentáře
27.04.2008 12:16:17: Gratuluju,pekny vysledky jen skoda ze nebyly na zacatku souteze
27.04.2008 11:18:46: Parádní turnaj... fakt best...
26.04.2008 22:28:17: Já chci jen poděkovat, že jsem mohl v týmu začít hrát....moc díky!
 
Vítejte na stránkách FRC Mikulov