FRC Mikulov

Oficiální stránky mikulovského florbalového klubu

Důležité

Dvě vítězství dorostenců pojistily první příčku

I jedno vítězství na tomto turnaji by nám přineslo jistotu prvního místa, ale samozřejmě bylo naším cílem získat výhry dvě. A to se nakonec povedlo, i když se vítězství v zápase s Hattrickem rodilo v celku velkých bolestech.

 FRC Mikulov – Hattrick Brno 2:1

 

Za Hattrick nastoupili takoví velcí páni, které jsme snad zatím ani nikde nepotkali. První dvě střídání nám vyšla skvěle, soupeř se bránil jen za cenu faulů, ale jeho první střela na branku znamenala gól v naší síti. Z obdržené branky jsme se pak vzpamatovávali v podstatě celý zbytek zápasu. Neměli jsme dost důrazu v osobních soubojích, necpali jsme se před branku a nechtělo se nám běhat. Nebylo nám nic platné, že většinou držíme míček na svých holích, když branku jsme trefovali pouze sporadicky. Soupeř chodil do brejků a tak jsme si vzpomněli na nevydařený průběh podzimního morkovického zápasu s Hattrickem.

Nakonec jsme přece jen výsledek otočili, zasloužil se o to Lukáš, který prošel sám přes půl hřiště a Béďa s Tomášem, kteří zužitkovali jednu z mála pěkných kombinací, které jsme v tomto zápase nabídli.

Naše vítězství znamenalo jistotu zisku prvního místa, ale žádná oslava florbalu to nebyla…

 

Kapu (0+0) – Hronoss (0+0), Calda (0+0), Burčák (0+0), Káďa (0+0) – Béďa (0+1), Captain (0+0), Ťulík (0+0), Honza (0+0), Tomáš (1+0), Lukáš (1+0)

 

Gullivers Brno – FRC Mikulov 2:13

 

Po chutném obědě jsme zápas s Gullivers načali v podobném duchu jako předchozí, tedy tlakem. Markantní rozdíl byl však v tom, že za tři minuty to bylo už 3:0 v náš prospěch. Poté si soupeř vyžádal oddechový čas a náš brankostroj se na chvíli zastavil. Navíc Kapu přišel o čisté konto, když reklamoval faul na vlastní osobu a přestal chytat. Výsledkové komplikace jsme ale nepřipustili a nakonec se zrodila rekordní výhra našeho týmu v tomto ligovém ročníku.

I když pak zápas místy připomínal obvyklou tréninkovou selanku, dokázali jsme vyprodukovat i pár pěkných florbalových momentů a trochu si ho snad užili…

 

Kapu (0+0) – Calda (1+1), Burčák (0+0), Káďa (0+0) – Béďa (3+2), Captain (3+1), Ťulík (1+0), Honza (2+1), Tomáš (2+0), Lukáš (1+2)

 

Škoda, že s námi nejel taky Franta a Toníček a že toho moc neodehrál pro zranění Hronoss. Mohli jsme si ještě pár věcí vyzkoušet.

Žádné komentáře
 
Vítejte na stránkách FRC Mikulov