Oficiální stránky mikulovského florbalového klubu

Důležité

Muži tentokrát bez bodu

Nově vložen Kubův komentář

Sestava mužského týmu se dávala pracně dohromady až vpředvečer turnaje. Největší starosti nám činilo obsazení postu brankáře. Pavel musel tuto sezónu pro zranění předčasně ukončit a do branky se po roční pauze na jeden zápas vrátil Vladan a utkání s Šitbořicemi pak bylo brankařskou premiérou pro Davida.

Ratíškovice – Mikulov 6:3

První zápas jsme se snažili začít opatrně a v klidu, ale opak byl pravdou a po chybách jsme prohrávali rázem 2:0, nepoložili jsme se a podařilo se nám srovnat stav na 2:2 a hráli jsme více než vyrovnanou partii. Nicméně potom nás soupeř srazil třemi brankami do kolen a nám už se pak, i přes větší počet šancí, podařilo jen snížit na 5:3. Poslední slovo měl ale nakonec soupeř, když nám vstřelil branku na konečných 6:3.

Sestava: Vladan (0+0) – Dochtor (0+0), Mira (0+0), Azajk (0+0), Žova (0+0), Kuba (2+0), Jura (0+0), David (1+1)

Mikulov – Šitbořice 2:8

Druhý zápas jsme nastupovali s vědomím, že pro Davida to nebude v brance jednoduché, nicméně nám soupeř dal lekci a v rychlém sledu nám dal tři branky. Do konce první třetiny se nám podařilo ještě snížit na 3:1. V další třetině jsme opět dostali tři branky a prohrávali již 6:1, i když myslím, že výsledek neodpovídal obrazu hry - soupeř byl sice lepší, ale ne tak výrazně. Poslední třetina skončila 2:1 v náš neprospěch a tak utkání skončilo 8:2.

Sestava: David (0+0) – Dochtor (0+0), Mira (0+0), Azajk (0+0), Žova (1+0), Kuba (0+2), Jura (1+0)