FRC Mikulov

Oficiální stránky mikulovského florbalového klubu

Důležité

LACDA MEZI KANONÝRY

V Pohořelicích jsme pořádali další turnaj dorostu. Nebýt zlepšeného výkonu v poslední části hry s Olomoucí, vraceli bychom se s prázdnou.

1.SC SSK Vítkovice – FRC Mikulov 10:2

Vítkovice nás nejspíš podcenili, takže Béďa hned v úvodu utkání orazítkoval tyčku a pak se dočkal neutuchajících ovací a obdivu LACDA, který ZAVĚSIL po Captainově rozehrávce volného úderu. Než si stačil svůj úspěch uvědomit, tak bylo vyrovnáno, Burčák srazil míček do naší brány a už jsme se vezli. Dál se, pokud chcete, vraťte k článku z úvodu října. Vypadalo to stejně a místy i hůř.

Sestava a statistiky:

Petr(0+0) od 23.min Dušan (0+0) - Lacda (1+0), Burčák (0+0), Káďa (0+0) – Béďa (1+0), Captain (0+2), Franta (0+0), Toňula (0+0), Hronoss (0+0), Laďa (0+0)

FRC Mikulov – FBS Olomouc 4:4

I druhé utkání mělo podobný průběh jako náš premiérový souboj s Olomoucí ve Znojmě a bod jsme těžce vydřeli až v samotném závěru.

Nezačali jsme špatně, soupeř byl navíc oslaben o tři hráče, kteří včas nestihli nastoupit do utkání a byli vyškrtnuti ze zápisu, ale jeho první střela na bránu znamenala gól v naší síti. Stihli jsme se vzpamatovat, ale z platonické převahy vytěžili pouze vyrovnávací gól. Toňula uvolnil Hronossa a míček skončil ve vinglu. Nejhorší bylo, že jsme v závěru třetiny nevyužili skoro minutu trvající přesilovku pět na tři, hra v té chvíli postrádala jakýkoliv nápad.

Druhá třetina byla z naší strany ještě tragičtější než závěr první.  Řekli jsme si, že budeme aktivnějším napadáním nutit soupeře k chybám a místo toho jsme jich vyrobili hromadu sami. Nějdříve šel ven Béďa a v následující přesilovce jsme inkasovali střelou ze střední vzdálenosti. Ve snaze vyrovnat propadl na půli v kombinaci s Béďou Burčák a už nestačil ani zatáhnout záchrannou brzdu a bylo to o dvě branky. Po hřišti jsme se pak spíš potloukali, čekali na náhodnou chybu soupeře, ale ta nepřicházela. Naše nedůslednost v bránění pak byla po zásluze potrestána další brankou v síti. Zpětná přihrávka z rohu na střed, přesná střela a bylo to 1:4.

Do závěrečně třetina nezbylo, než stáhnout sestavu a pokusit se o obrat. Znamenalo to dát rychlou branku. Povedlo se to zadovkou Béďovi. Soupeř pak musel čelit celé řadě našich příležitostí a konečně naše hra aspoň vzdáleně připomínala to, co bychom hrát chtěli a mohli. Pak se Burčák rovzpomenul na svoje lepší časy a po Toníčkově přiťuknutí našel odkryté místo nad nohou soupeřova golmana. Vyrovnání bylo na spadnutí, olomoučtí ale stále hrozili z brejků. V poslední minutě se schylovalo k naší power-play, ale ještě než pořádně začala, tak přiťukl Lacda Captainovi míček a smutno bylo na olomoucké lavičce, protože jsme je už podruhé obrali o body v závěru utkání.

Kapu (0+0) - Lacda (0+1), Burčák (1+0), Káďa (0+0) – Béďa (1+0), Captain (1+1), Franta (0+0), Toňula (0+2), Hronoss (1+0), Laďa (0+0)

Nebyl to povedený turnaj, to s čím jsme měli úspěch v Ostravě jsme nedokázali zopakovat. Chyběla nám jiskra, můžeme být rádi za remízu a pro Dušana s Laďou to tak byla hodně těžká premiéra. Snad je to neodradilo.
Poslední komentáře
02.12.2008 19:16:13: No tak to teda pěkně děkuji,takový nadpis si ani nezasloužímsmileyAle jako mezi nama ti co too videli ...